Mutfak Dolabı Fiyatları

Mutfak dolabı fiyatları. Mutfak dolabı fiyatı için herhangi bir rakam söylemek yanlış olur. Mutfak dolabı yapılacak mekanı mutlaka usta gözüyle görmek mekanda keşif yapmak gerekir. Mekanda yapılacak mutfak dolabına dair usta gözüyle görüp önce tavsiyelerinizi ve önerilerinizi söylemeliyiz.
Müşterimiz ile ortak bir karara bağlayıp sonrasında biz bu mutlak dolabını üç değil tasarım ile çizip müşterimizin onayına sunarız. Müşterimiz bu onayı verdikten sonra bizler son bir kez daha proje üzerinde çalışmamıza onay aldıktan sonra imalat aşamasına geçiyoruz. Mutlak dolabı fiyatları duruma göre malzemeye göre METRAJ göre değişir.
Yapılacak çalışmaya göre mutlak dolabının kaç metre veya enine boyuna ha ölçülerine göre fiyatta farklılıklar oluşur. Bu sebeple her han gibi bir tahmin üzerinden fiyat bilgisi vermek sizi yanlışa ve yanılgıya sevk edebilir.
İşe başlamadan sizi bir yanlışa sürüklememek adına bizim çalışma yapacağımız alandaki yeri görmemiz gerekiyor. Sonraki aşama sizin hayalin nasıl bir mutfak dolabı istediğinize bağlıdır. Mutlak dolabını model olarak seçtikten sonra boya mı hazır malzemeden mi yapılacak bu aşamaya geçeriz.